• +90 533 495 04 94
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Aliağa Otobüs Kiralama

28 Mayıs 2017
Aliağa otobüs kiralama

Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa ve uzun süreli tüm turlarınıza istenilen her koltuk sayısın da Otobüs, Midibüs, Minibüs ve Vip araçlar verilir. Turgutlu Otobüs kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İletişim Formu

Öztürkler Turizm'in son model araçları, Aliağa Otobüs Kiralama hizmetinde profesyonel ve eğitimli şoförleri ile gezileriniz güven huzur ve rahatlık içerisinde geçer.

İzmir - Aliağa Gezi Otobüsü - Aliağa Düğün Otobüsü - Günübirlik Tur Otobüsü - Efes Selçuk Tur Otobüsü


Aliağa Otobüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Menlik Turizm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Turizm Otobüs Kiralama, İzmir bölgesinde Otobüs Kiralama, Gezi ve Tur Organizasyonlarınıza otobüs temin etme, Aliağa ve çevresinde yapacağınız Gezilerde otobüs kiralama, Efes Antik Kenti günü birlik gezi otobüsü kiralama, hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için iletişime geçin.

Firmamızın otobüs kiralama hizmetlerinde kullandığı tüm araçları; siz konuklarımızın rahatı için konforlu olup, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz hakkında online bilgi almak için whattsapp hattımızı +90 533 495 04 94 kullanabilirsiniz, veya sayfanın sol alt köşesinde bulunan online destek bölümümüzden firma yetkilileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Otobüs Fotoğrafları

............................

Öztürkler Turizm Servis Taşımacılığı, Filo kiralama hizmetlerimiz ile kalite, güven, müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak .... yıllık deneyim,

Öztürkler Turizm

  • Merkez : Laleli Mah. Kenan Evren Sanayi Sitesi 5307 Sok. No: 87 Yunusemre/Manisa

  • Şube : Mansuroğlu Mah. 266 Sok No:49/B Bayraklı/İzmir

  • Şube : Atatürk Mah. Fatih Caddesi No:3 Aliağa / İzmir

  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon: +90 533 495 04 94

Sosyal Medya

Üst