• +90 533 495 04 94
  • +90 236 233 36 86
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İzmir Otobüs Kiralama

01 Ocak 2018
İzmir Otobüs Kiralama

Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa ve uzun süreli tüm turlarınıza istenilen her koltuk sayısın da Otobüs, Midibüs, Minibüs ve Vip araçlar verilir. İzmir Otobüs kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İzmir Otobüs Kiralama hizmetlerinde son model araçlarımızla profesyonel ve eğitimli şoförlerimizle, gezi tur, taşımacılık hizmetlerinizde Menlik Turizm yanınızda.

Aliağa - Mordoğan - Çeşme - Efes Gezi Otobüsü - Selçuk - Çeşme Tur Otobüsü


İzmir Otobüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Öztürkler Turizm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. İzmir Aliağa merkezli firmamızla iletişime geçebilir, Turizm Otobüs Kiralama, İzmir bölgesinde Otobüs Kiralama, Gezi ve Tur Organizasyonlarında otobüs kiralama, İzmir Gezilerinde otobüs kiralama, selçuk günü birlik gezi otobüsü kiralama, efes günü birlik gezi otobüsü kiralama ve çeşme günü birlik gezi otobüsü kiralama hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın otobüs kiralama hizmetlerinde kullandığı tüm araçları; siz konuklarımızın rahatı için konforlu olup, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz hakkında online bilgi almak için whattsapp hattımızı +90 533 495 04 94 kullanabilir veya sayfanın sol alt köşesinde bulunan online destek bölümümüzden firma yetkilileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Otobüs Fotoğrafları

......................................

Öztürkler Turizm Servis Taşımacılığı, Filo kiralama hizmetlerimiz ile kalite, güven, müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak .... yıllık deneyim,

Öztürkler Turizm

  • Merkez : 75. Yıl Mah. 5300 Sok. No:56 Yunusemre/Manisa

  • İzmir Şube : İsmet Kaplan Mah. Gazi Bulvarı No:86 Kat:7 Daire:704 Konak/İzmir
    İzmir Tel : 0 232 445 97 61

  • Şube : Atatürk Mah. Fatih Caddesi No:3 Aliağa / İzmir

  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon: +90 533 495 04 94

Sosyal Medya

Üst